У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Підтримка чинності охоронних документів

Підтримка чинності отриманих охоронних документів (патентів на винаходи, корисних моделей, свідоцтв на торговельні марки та промислових зразків) є необхідною, інакше вони достроково припинять свою дію - у цьому їхня відмінність від багатьох інших правоустановчих документів. У кожній країні світу процедура підтримання чинності охоронних документів передбачає свої вимоги до встановлення дати початку відліку термінів оплати державних зборів, періодичності їх оплати, формул розрахунку цих зборів. Так, в одних країнах державні збори за підтримку чинності патентів сплачуються раз на один рік, в інших - раз на декілька років, у третіх - раз на декілька років і декілька місяців. У деяких країнах розмір державного збору за підтримку чинності патенту залежить від кількості незалежних пунктів формули винаходу, а для торговельних марок - від кількості класів, для яких вони зареєстровані. У багатьох країнах для підтримання чинності патенту необхідно декларувати використання винаходів, які ним охороняються, або обґрунтовувати невикористання.

Тому підтримка чинності охоронних документів є не таким легким завданням, щоби будь-який правовласник міг впоратися з ним самостійно. Більш надійно й ефективно доручити турботу про свій портфель прав юридичній компанії, яка має фахівців, які спеціалізуються на роботі з охоронними документами.

Наша фірма має окремий спеціалізований підрозділ, який використовує у своїй діяльності унікальну комп'ютерну систему контролю, яка дозволяє відслідковувати терміни оплати державних зборів у будь-якій країні світу. Облік об'єктів промислової власності та своєчасне інформування про терміни, вартість і порядок майбутніх дій здійснюється для наших клієнтів безкоштовно, найбільш зручним для них способом. Крім того, працюючи з нами, клієнти завжди знають, коли і які дії необхідно вчинити для збереження прав на їхні об'єкти промислової власності.

У більшості юрисдикцій обов'язком власників охоронних документів є підтримання актуальної інформації про себе в державних реєстрах патентів на винаходи та свідоцтв на торговельні марки. Ми завжди допоможемо клієнтам правильно та вчасно зареєструвати зміни відносно їхніх охоронних документів, а також угоди з ними (передачі прав, злиття/поглинання, тощо).