У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Доменні імена і веб-сайти

Доменні імена і веб-сайти відіграють особливу роль в індивідуалізації будь-якого бізнесу в мережі Інтернет. Доменні імена фактично є «кібер» торговельними марками, а контент веб-сайтів — «обличчям» підприємницької діяльності. Національні та іноземні компанії, які беруть участь у продажах своїх товарів та послуг за допомогою мережі Інтернет, зацікавлені в придбанні унікальних доменів у різних доступних зонах, а також у правильному оформленні/відтворенні контенту на своїх веб-сайтах. Водночас, подібні компанії, будучи правовласниками торговельних марок, фірмових найменувань і об'єктів авторського права, часто стикаються з порушеннями прав інтелектуальної власності (ІВ) у мережі Інтернет, в результаті чого може страждати їхня ділова репутація, можуть знижуватися обсяги продажів товарів/послуг, а споживачі можуть бути введені в оману.

Юристи й патентні повірені фірми «Городисський та Партнери» допомагають компаніям-правовласникам належним чином захищати свої права ІВ від зазіхань із боку третіх осіб, зокрема кібер-сквотерів. Ми надаємо ефективні рішення з моніторингу, виявлення, припинення поширення, блокування та видалення нелегального контенту в мережі Інтернет. Також ми вживаємо необхідні юридичні заходи, спрямовані на припинення поширення контрафактної продукції та незаконного використання об'єктів ІВ у мережі Інтернет. Крім того, беремо активну участь в доменних спорах та допомагаємо нашим клієнтам боротися з неправомірним захопленням доменних імен, зокрема за допомогою арбітражного механізму UDRP.

З метою комплексного захисту прав клієнтів на об'єкти ІВ спеціалісти нашої фірми здійснюють реєстрацію доменних імен у всіх доменах загального користування (таких як .COM, .NET, .ORG та ін.) та у всіх географічних доменах. Акредитовані партнери ТОВ «Інтернет Інвест», фахівці фірми «Городисський та Партнери» забезпечують миттєву реєстрацію доменних імен.