У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Угоди з розпорядження ІВ

Об'єкти інтелектуальної власності (ІВ) можуть бути предметом різних корпоративних і комерційних угод. Права на об'єкти інтелектуальної власності можуть переходити в порядку правонаступництва до нових юридичних осіб, можуть бути обмежені, продані або придбані в межах угод щодо злиття та поглинання компаній.

Юристи і патентні повірені фірми «Городисський та Партнери» здійснюють юридичний супровід будь-яких корпоративних і комерційних угод, пов'язаних з розпорядженням правами на об'єкти інтелектуальної власності, і надають необхідне сприяння в реєстрації відповідної передачі прав.

Крім того, вони допоможуть на початковій стадії перевірити правовий статус об'єктів інтелектуальної власності, що є предметом корпоративних і комерційних угод, а також допоможуть перевірити/підготувати всі необхідні документи, включаючи:

  • ліцензійні договори;
  • договори комерційної концесії (франчайзингу);
  • договори про передачу виключних прав;
  • договори застави та інші.

Юристи фірми «Городисський та Партнери» здійснюють повний юридичний супровід угод у сфері інтелектуальної власності, зокрема беруть участь у переговорах з контрагентами та в обговоренні умов угод, перевіряють і готують необхідні документи й угоди, а також забезпечують реєстрацію відповідних угод для надання їм юридичної сили.