рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > послуги > угоди з розпорядження ів

Угоди з розпорядження ІВ

Об'єкти інтелектуальної власності (ІВ) можуть бути предметом різних корпоративних і комерційних справ. Права на об'єкти інтелектуальної власності можуть переходити в порядку універсального правонаступництва до нових юридичних осіб, можуть бути реструктуровані, можуть бути продані або придбані в рамках угод по злиттю й поглинанню компаній.

Юристи й патентні повірені фірми «Городисський та Партнери» здійснюють юридичний супровід будь-яких корпоративних і комерційних справ, пов'язаних із правами на об'єкти інтелектуальної власності, і надають необхідне сприяння в реєстрації відповідних переходів прав. Також, фахівці фірми «Городисський та Партнери» допоможуть на початковій стадії перевірити правовий статус об'єктів інтелектуальної власності, що є предметом корпоративних і комерційних справ, а також допоможуть перевірити/підготувати всі необхідні документи, включаючи:

  • ліцензійні договори;
  • договори комерційної концесії (франчайзингу);
  • договори про передачу прав на об'єкти інтелектуальної власності;
  • договори застави й інші договори.

Юристи фірми «Городисський та Партнери» здійснюють повний юридичний супровід угод у сфері інтелектуальної власності, у тому числі беруть участь у переговорах з контрагентами й в обговоренні умов угод, перевіряють і підготовляють необхідні документи й угоди, а також забезпечують реєстрацію відповідних угод для надання їм юридичної сили.


 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.