рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > послуги > патентні дослідження

Патентні дослідження

Проведення комплексних патентно-інформаційних досліджень необхідно будь-якій компанії при розробці й комерційному просуванні нових продуктів і технологій, а також для скорочення витрат на створення нової продукції за рахунок виключення дублювання розробок.

Ведення розробок під час відсутності інформації про те, які аналогічні технічні рішення вже існують, наскільки технологічно розвинена сама галузь, і який розвиток очікується в найближчі кілька років, може привести до того, що в результаті буде розроблено вже існуюче, а, отже, непатентоспроможне й, швидше за все, неконкурентоспроможне технічне рішення. Облік же попередніх розробок через аналіз виявлених у процесі проведення пошуку на рівень техніки рішень дозволить розробити сучасний і конкурентоспроможний об'єкт техніки.

При цьому вивчення аналогічних рішень, що присутні на ринку (у продажу), швидше за все, буде недостатнім, тому що великий сегмент уже створених технічних рішень з економічних, технологічних або інших причин до ринку просто не доходить. Крім цього, важливо враховувати, що патентування випереджає ринок, і в даний момент подаються заявки на технічні рішення, які будуть реалізовані в готовій новій продукції тільки через кілька років.

Патентно-інформаційні дослідження можуть дати чітке уявлення про тенденції розвитку галузі й з високим ступенем імовірності виявити найбільш перспективні напрямки розвитку. Подібні дослідження проводяться на основі даних патентного пошуку на рівень техніки, а також аналізу патентних документів, отриманих провідними розробниками й компаніями, що є лідерами в даній галузі техніки.

Крім цього, патентно-інформаційні дослідження дозволяють одержати об'єктивну картину інноваційної діяльності компаній-конкурентів.

Усі ці дані, виявлені при проведенні патентно-інформаційних досліджень, дозволяють прийняти найбільш обґрунтовані й точні управлінські рішення.

У сучасних реаліях роль патентних досліджень багаторазово зросла, досить гостро стоїть завдання проведення патентних досліджень на постійній основі, забезпечуючи нові розробки безперервно.


 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.