рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > послуги > моніторинг торговельних марок

Моніторинг торговельних марок

Наші патентні повірені надають послуги із проведення регулярних моніторингів зареєстрованих і поданих на реєстрацію торговельних марок в Україні й у іноземних країнах з метою виявлення спроб реєстрації третіми особами таких самих або схожих торговельних марок. Дані моніторинги дозволяють виявляти нові заявки на торговельні марки, що подаються на реєстрацію третіми особами і публікуються в офіційних реєстрах Патентних Відомств.

Ця послуга є особливо актуальною в ряді закордонних країн, де експертиза торговельних марок на виявлення більш ранніх прав третіх осіб не проводиться й відповідні відмови з боку Патентних Відомств не виносяться, зокрема Відомством з інтелектуальної власності Європейського Союзу. Відповідно до встановленої процедури перед реєстрацією таких знаків здійснюється їх публікація в офіційному бюлетені Відомства ЄС для того, щоб зацікавлені особи могли заперечити проти надання правової охорони відповідному позначенню. Таким чином, єдиною можливістю не допустити реєстрацію Ваших торговельних марок або подібних до них до ступеня змішування третіми особами є подача відповідних заперечень, при цьому виявлення таких нових торговельних марок можливо тільки у випадку проведення відповідного моніторингу.

Якщо за результатами моніторингу виявлені факти публікації заявок на реєстрацію торговельних марок, що порушують права третіх осіб, можливе подання заперечення проти реєстрації таких знаків згідно із установленою процедурою, а підставою для подання заперечення можуть бути, наприклад, або більш ранні права на торговельну марку, або більш раннє використання знака.


 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.