рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > послуги > підтримання в силі патентів і свідоцтв

Підтримання в силі патентів і свідоцтв

Отримані охоронні документи (патенти й свідоцтва) на об'єкти промислової власності (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торговельні марки) потрібно підтримувати в силі, інакше вони достроково припинять свою дію - у цьому їх відмінність від багатьох інших правовстановлюючих документів. У кожній із країн світу процедура підтримки охоронних документів у силі вводить свої вимоги до встановлення дати початку відліку строків оплати державних мит, періодичності їх оплати, формул розрахунку цих мит. Так, в одних країнах державні мита за підтримку патентів у силі сплачуються з періодичністю в один рік, в інших - з періодичністю в кілька років, у третіх - з періодичністю в кілька років і кілька місяців. У деяких країнах розмір державного мита за підтримку патенту в силі залежить від кількості незалежних пунктів формули винаходу, а для товарних знаків - від кількості класів для яких вони зареєстровані. У ряді країн для підтримки патенту в силі необхідно декларувати використання винаходів, що ним охороняються, або обґрунтовувати невикористання.

Тому підтримка охоронних документів у силі є не настільки легким завданням, з яким будь-який правовласник може впоратися самостійно. Набагато надійніше й ефективніше доручити турботу про свій портфель прав юридичній фірмі, що має фахівців з роботи з охоронними документами.

Наша фірма має цілий спеціалізований підрозділ, який використовує у своїй роботі унікальну комп'ютерну систему контролю, що дозволяє відслідковувати строки оплати державних мит у кожній із країн світу. Постановка об'єктів промислової власності на охорону й своєчасне інформування про строки, вартість і порядок майбутніх дій здійснюється для наших клієнтів безкоштовно, найбільш зручним для них чином. Крім того, працюючи з нами, клієнти завжди знають, коли і які дії необхідно почати для збереження прав на їхні об'єкти промислової власності.

У більшості юрисдикцій обов'язком власників охоронних документів є підтримка актуальної інформації про себе в державних реєстрах патентів і товарних знаків. Ми завжди допоможемо клієнтам правильно й вчасно зареєструвати зміни у відношенні їх охоронних документів, а також угоди з ними.


 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.