рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > послуги > винаходи і корисні моделі

Винаходи і корисні моделі

Творці нових технологій далеко не завжди усвідомлюють необхідність своєчасного виявлення в них технічних рішень, які можуть бути запатентовані як винаходи і корисні моделі. Тому залучення кваліфікованого патентного повіреного для вироблення та здійснення стратегії патентування виявлюваних технічних рішень необхідно вже на самих ранніх стадіях розробки будь-якої нової технології. Кваліфікація патентного повіреного складається рівною мірою з науково-технічної спеціалізації, патентно-правової освіти, що включає в себе знання постійно змінюваного вітчизняного і закордонного патентного законодавства та процедурних норм, знання однієї або декількох іноземних мов, а також із професійного досвіду й навичок, що формуються й накопичуються протягом багаторічної практики.

У нашій фірмі як патентні повірені працюють представники всіх найбільш затребуваних наукових і технічних спеціальність, тому вести процес патентування винаходів і корисних моделей клієнта завжди буде патентний повірений, який має щонайменше дві вищі освіти(у відповідній галузі техніки та в галузі права інтелектуальної власності). Якщо ж технологія клієнта містить у собі рішення з різних галузей техніки, то до її патентування ми зможемо залучити кілька патентних повірених. У будь-якому разі клієнту буде призначений персональний патентний повірений, який стане його основним консультантом і з яким клієнт зможе обговорювати всі питання з охорони та захисту своїх патентних прав. Патентний повірений фірми не тільки допоможе клієнту виявити патентоздатні винаходи і корисні моделі, але й визначить чи потрібно провести у їх відношенні пошук на встановлення рівня техніки, а при підготовці до закордонного патентування виконає у взаємодії з нашими перекладачами високоякісний переклад патентної документації - матеріалів заявок клієнта.


 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.