рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > послуги > патентування за кордоном

Патентування за кордоном

Міжнародного патенту не існує, для того, щоб забезпечити своєму винаходу або корисній моделі правову охорону в інших країнах, треба пройти процедуру патентування в цих юрисдикціях відповідно до національної або, якщо можливо - регіональної системи.

Комплекс заходів, які здійснюються патентними повіреними разом із клієнтами з одержання охорони технічних рішень у зарубіжних країнах, найбільш поширено називається «закордонне патентування». Це завжди складні та витратні роботи, які повинні бути правильно вибрані й сплановані на самому початку, інакше їх результатом стане не географічне розширення охорони на важливі для клієнта технічні рішення, а даремно витрачені ресурси та упущений час.

У сучасному світі існує великий набір правових інструментів для реалізації окремих етапів міжнародного патентування, однак використання кожного із цих інструментів повинно бути своєчасним і раціональним, чітко вписаним у загальну стратегію патентування. Дуже важлива частина роботи патентного повіреного при міжнародному патентуванні полягає саме в тому, щоб, вивчивши завдання, що стоять перед клієнтом, а також строки й ресурси для їх виконання, запропонувати йому найбільш підходящу стратегію міжнародного патентування, пояснивши її особливості й очікувані результати.

У стратегію закордонного патентування в обов'язковому порядку входить і вибір закордонних юридичних фірм для представництва клієнтів у національних і регіональних Патентних відомствах, оскільки в більшості країн таке представництво обов'язкове. При виборі іноземних патентних повірених ми завжди керуємося тими ж принципами, що й при підготовці нами заявок, а саме - представляти клієнта повинен патентний повірений, який має освіту в галузі техніки, до якої належить винахід, а також достатній практичний досвід і бездоганну ділову репутацію.

Перед поданням заявки на винахід (корисну модель) в інших країнах українські заявники зобов’язані подати заявку в Україні. Порушення цієї вимоги в подальшому може призвести до визнання патенту України недійсним.


 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.