рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > послуги > промислові зразки

Промислові зразки

В інноваційній діяльності підприємств розробка нового й оригінального зовнішнього вигляду виробів відіграє важливу роль тому, що сучасний споживач звертає увагу не тільки на технічні характеристики продукції, але й на її зовнішній вигляд, іншими словами дизайн. У зв'язку із цим актуальним є питання забезпечення захисту дизайну від несанкціонованого копіювання. Як промисловий зразок може бути захищений зовнішній вигляд виробів промислового й кустарно-ремісничого виробництва. Патентні повірені нашої фірми надають клієнтам всебічну допомогу в рішенні питань, пов'язаних з патентуванням промислових зразків в Україні й за кордоном.

При звертанні до нас клієнт може розраховувати на те, що від нього буде потрібна мінімальна участь у процедурі патентування промислового зразка. На етапі підготовки заявки фахівці фірми проконсультують із питань українського й закордонного законодавства, проведуть інформаційний пошук серед запатентованих промислових зразків і складуть опис промислового зразка. Правомірність видачі патентів на промислові зразки третім особам може бути оскаржена патентними повіреними нашої фірми.


 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.