рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > послуги > доменні імена й веб-сайти

Доменні імена й веб-сайти

Доменні імена й веб-сайти відіграють особливу роль в індивідуалізації будь-якого бізнесу в мережі Інтернет. Доменні імена фактично є «кибер» товарними знаками, а контент веб-сайтів - «особою» підприємницької діяльності. Компанії, що беруть участь у продажу своїх товарів і послуг за допомогою мережі Інтернет, зацікавлені в придбанні унікальних доменів у різних доступних зонах, а також у правильному оформленні/наданні контенту на своїх веб-сайтах. Разом з тим, подібні компанії, будучи правовласниками товарних знаків, фірмових найменувань і об'єктів авторського права, часто зустрічаються з порушеннями прав інтелектуальної власності (ІВ) у мережі Інтернет, у результаті чого може страждати їхня ділова репутація, можуть знижуватися обсяги продажів товарів/послуг, а споживачі можуть вводитися в оману.

Юристи й патентні повіренні фірми «Городисський та Партнери» допомагають компаніям-правовласникам належним чином захищати свої права ІВ від зазіхань із боку третіх осіб, у тому числі кибер-сквоттерів. Зокрема, ми надаємо ефективні рішення з моніторингу, виявленню, припиненню поширення, і видаленню нелегального контенту в мережі Інтернет. Також, ми здійснюємо необхідні юридичні заходи, спрямовані на припинення поширення контрафактної продукції й незаконного використання об'єктів ІВ у мережі Інтернет. Крім того, ми беремо активну участь у доменних суперечках і допомагаємо нашим клієнтам боротися з неправомірним захопленням доменних імен, у тому числі за допомогою арбітражного механізму UDRP.

З метою комплексного захисту прав клієнтів на об'єкти ІВ фахівці фірми «Городисський та Партнери» здійснюють реєстрацію доменних імен у всіх доменах загального користування (таких як. COM, .NET, .ORG і ін.) і у географічних доменах (.UA, .УКР та ін.).


 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.