рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > послуги > авторські й суміжні права

Авторські й суміжні права

До об'єктів інтелектуальної власності (ІВ), крім промислової власності, належать твори літератури, науки і мистецтва, що охороняються авторськими і суміжними правами. Як тільки той чи інший твір, зокрема текст, фотографія, музика, графіка, дизайн, креслення, макет, фонограма, телепередача, радіопередача, комп'ютерна програма, база даних, починає відтворюватися, поширюватися, привселюдно показуватися/виконуватися, транслюватися, перероблятися, розміщатися в мережі Інтернет, або іншим способом вводитися в цивільний оборот, застосовується законодавство про авторські й суміжні права. На об'єкти авторських і суміжних прав, як і на об'єкти промислової власності, визнаються права ІВ, однак, дані об'єкти мають особливий правовий режим.

Юристи фірми «Городисський та Партнери» мають великий досвід і широку юридичну практику в сфері охорони й захисту авторських і суміжних прав. Ми надаємо повний спектр послуг з питань створення/закріплення, використання, передачі й захисту авторських і суміжних прав на будь-які об'єкти літератури, науки й мистецтва. Зокрема, ми консультуємо клієнтів з питань приналежності виключних прав у рамках цивільних і трудових відносин, особистих (немайнових) прав, виплати винагороди авторам і виконавцям, вільного використання творів авторських і суміжних прав, ліцензування й передачі прав на об'єкти авторських і суміжних прав, незаконного використання об'єктів авторських і суміжних прав (у тому числі в мережі Інтернет), відповідальності інформаційних посередників (операторів зв'язку, адміністраторів веб-сайтів, провайдерів хостинга), технічних засобів захисту авторських і суміжних прав.

Юристи фірми «Городисський та Партнери» надають повний комплекс заходів судового й позасудового характеру, спрямованих на захист авторських і суміжних прав, включаючи:

  • підготовку й направлення претензійних і попереджувальних листів передбачуваним порушникам;
  • підготовку й направлення позовних заяв у компетентні суди;
  • підготовку й направлення заяв про незаконне використання об'єктів авторських і суміжних прав у правоохоронні органі з метою залучення передбачуваних порушників до адміністративної або кримінальній відповідальності;
  • представлення інтересів клієнтів в Антимонопольному комітеті України по справах, пов'язаних з фактами недобросовісної конкуренції, у т.ч. введенням в обіг товарів з незаконним використанням об'єктів авторських і суміжних прав.

Фахівці фірми «Городисський та Партнери» надають послуги з реєстрації авторських прав і договорів передачі авторських прав в Україні та в зарубіжних країнах, а також забезпечують внесення об'єктів авторських прав до Митного реєстру об'єктів інтелектуальної власності з метою найбільш ефективного захисту.


 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.