рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > послуги > висновки про порушення патентів

Висновки про порушення патентів

Висновок про наявність або відсутність порушення патентів може знадобитися як компаніям, що одержали претензії про незаконне використання ними чужих запатентованих винаходів, а також правовласникам, які цінують свою інтелектуальну власність, для планування дій проти порушника. Наявність такого висновку може допомогти захиститися від необґрунтованих претензій, так і вчасно встановити факт порушення своїх прав і завчасно підготуватися до їхнього захисту.

У ряді випадків, пов'язаних з передбачуваним порушенням патентів, єдиним доступним об'єктом дослідження є наявний на ринку продукт, який потрібно законно придбати й провести його дослідження, що супроводжується, наприклад, повним розбиранням виробу й дослідженням усіх його складових частин або виконанням фізико-хімічного аналізу речовини. Для забезпечення якості виконання такого дослідження велику роль відіграє наявність у виконуючого його фахівця відповідного технічної або наукової освіти, досвіду й спеціальних знань, які дадуть можливість безпомилково розібратися в конструкції такого об'єкта, а у випадку, коли технічні рішення в досліджуваному об'єкті належать до декількох галузей техніки одночасно - необхідні знання й досвід декількох фахівців у своїх галузях техніки. Кожний фахівець, що готує висновок, повинен мати досвід застосування теорії еквівалентів для того, щоб зроблений ним висновок про наявність або відсутність порушення патентів був повністю обґрунтований.

Будь-який висновок повинний бути підготовлений з урахуванням його можливого використання в суперечках про захист прав, що означає його ретельний повторний огляд патентними повіреними й фахівцями іншої сторони, метою якого буде спростування будь-яких небажаних для них висновків. Таким чином, підготовка якісного й надійного висновку про порушення патенту вимагає винятково високої кваліфікації фахівця в галузі техніки, до якої належить запатентоване рішення, досвіду підготовки висновків у цій галузі, а також застосування об'єктивної й логічно виваженої методики підготовки висновку.


 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.