рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > послуги > правова експертиза й аудит

Правова експертиза й аудит

При придбанні активів якої-небудь компанії або цілого бізнесу потенційному інвесторові необхідно, насамперед, зібрати повні й достовірні відомості про положення компанії, що здобувається, на ринку, про її фінансовий стан, виробничі потужності, майнові портфелі, істотну частку в яких можуть займати об'єкти інтелектуальної власності (ІВ), що являють собою в деяких випадках найбільшу цінність для інвестицій. Подібні відомості можуть також знадобитися під час створення учасниками ділового обігу спільного підприємства або при реорганізації/реструктуризації бізнесу. Одним з найпоширеніших способів одержання інформації про стан і якість об'єктів ІВ компанії, що є ймовірним об'єктом інвестування або учасником комерційної/корпоративної угоди, є проведення правової експертизи або аудита прав ІВ.

Проведення угод по злиттю й поглинанню підприємств, придбанню й продажу бізнесу, інвестуванню в майнові комплекси, створенню спільного підприємства, реорганізації/реструктуризації компанії вимагає ретельного юридичного аналізу відповідних нематеріальних активів з метою виявлення можливих ризиків невиконання зобов'язань, визнання угод недійсними, накладення арешту або стягнення на майнові (виняткові) права, залучення до відповідальності, втрати прав і ін. Тому правова експертиза або аудит прав ІВ може мати вирішальне значення при ухваленні рішення про необхідність здійснення тієї або іншої угоди.

Юристи фірми «Городисський та Партнери» допоможуть провести комплексне юридичне дослідження або аудит об'єктів/прав ІВ із метою встановлення ефективності придбання або продажі об'єктів ІВ, ідентифікації потенційних ризиків, пов'язаних з передачею таких об'єктів, а також захисту бізнесу в цілому, з урахуванням об’єму інвестицій у нематеріальні активи (ІВ). Фахівці фірми «Городисский і Партнери» проконсультують і підготують звіт про об'єктивний стан і стійкості досліджуваних об'єктів/прав ІВ для прийняття остаточного бізнес-рішення по планованій угоді.


 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.