рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > новини
04.02.2019 Велика Британія

Інформаційний бізнес-ресурс Сorporatelivewire.com опублікував статтю «Патентування винаходів в Україні: особливі аспекти», авторами якої виступили Н.М. Мошинська, патентний повірений, керуючий партнер в Україні юридичної фірми «Городисський та Партнери» Україна та М. А. Бочаров, патентний повірений, заступник директора юридичної фірми «Городисський та Партнери» Україна.

Електронну версію матеріалу ви можете знайти за посиланням.


09.12.2018 Київ

7 грудня 2018 року, за участі ЮФ «Городисський та Партнери» відбулась щорічна Конференція доменної індустрії UADOM-2018, на якій, зокрема, обговорювалось питання ефективності процедур UDRP під час вирішення доменних спорів у порівнянні із судовим захистом.

Можна очікувати, що вже в першій половині 2019 року, при участі Всесвітньої організації інтелектуальної власності, процедура UDRP буде застосовуватись до суперечок щодо доменних імен другого рівня .UA. Питання щодо застосування вказаної процедури до доменних імен третього рівня буде вирішуватись додатково.

Від ЮФ «Городисський та Партнери» (Київ) у заході взяв участь провідний юрист Станіслав Єрьомін.


30.10.2018 Лондон

Міжнародний юридичний довідник «Advisory Excellence» рекомендує Мошинську Н. М., патентного повіреного, керуючого партнера в Україні «ЮФ «Городисський та Партнери» як кращого експерта з інтелектуальної власності в Україні.

докладнiше
26.09.2018 Велика Британія

Міжнародний рейтинг WIPR Leaders 2019 визнав Н.М. Мошинську та М.А. Бочарова лідерами у сфері патентних послуг в Україні!

Щиро вітаємо!

Колектив ЮФ «Городисський та Партнери»


27.08.2018 Лондон

Міжнародний юридичний довідник «The International Comparative Legal Guide to: Patents 2019» видавництва Global Legal Group (Лондон, Великобританія) опублікував главу, авторами якої виступили Н.М. Мошинська, патентний повірений, керуючий партнер в Україні юридичної фірми «Городисський та Партнери» Україна та В.В. Пурик, патентний повірений, провідний професіонал з інтелектуальної власності «Городисський та Партнери» Україна.

У розділі розглянуто питання охорони і захисту прав на винаходи та розпорядження патентними правами.

Електронну версію матеріалу ви можете знайти за посиланням.
 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.