рус eng укр
Людський геній є джерелом, всіх творінь мистецтва і винаходів. Ці творіння - гарантія життя, гідного людини. (Арнад Богш)

 
Про компанію Новини Команда Послуги Публікації Контакти
 
головна > про компанію

«Городисський та Партнери» (Україна) є однією з провідних фірм із захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності в Україні.

За результатами міжнародних опитувань, які щорічно проводяться британським журналом «Managing Intellectual Property» серед фахівців у галузі інтелектуальної власності з більш ніж 100 країн світу, «Городисський та Партнери» (Україна) визнана однією з кращих фірм в Україні з реєстрації прав на об'єкти інтелектуальної власності, а також щодо їх захисту в судах і в досудовому порядку.

Патентні повірені і юристи «Городисський та Партнери» (Україна) надають повний спектр послуг у галузі інтелектуальної власності, в тому числі: подають заявки на видачу охоронних документів на об'єкти промислової власності, подають заявки на реєстрацію авторського права, ведуть діловодство за заявками, готують проекти ліцензійних договорів і договорів про передачу прав і подають їх на реєстрацію у патентному відомстві, супроводжують підтримання в силі охоронних документів, представляють інтереси клієнтів на стадії досудового врегулювання спорів, у судах та інших компетентних органах.

Передова система партнерства із зарубіжними юридичними фірмами, великий досвід і сучасні засоби комунікації дозволяють оперативно і якісно вести справи національних та іноземних клієнтів, як в Україні, так і в будь-якій країні світу.

Патентні повірені і юристи фірми «Городисський і Партнери» (Україна) є членами Всеукраїнської асоціації патентних повірених (ВАПП), Міжнародної асоціації з охорони промислової власності (AIPPI), Міжнародної асоціації з товарних знаків (INTA), Міжнародного ліцензійного товариства (LESI), Асоціації власників європейських товарних знаків (MARQUES) та Торгово-промислової палати України (ТППУ).

 


 
На головну Контакти Карта сайту
 
© 2007 «Городисський та Партнери». Всі права захищені.