У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Пошуки щодо торговельних марок

Пошуки - один із найважливіших видів робіт, який виконують наші патентні повірені.

Пошуки дозволяють отримати оперативну та достатньо повну інформацію щодо наявності схожих зареєстрованих і заявлених на реєстрацію позначень як торговельних марок, дані про які публікуються в державному і міжнародному реєстрах, а також містяться в інших інформаційних джерелах, з метою перевірки позначень на відповідність до вимог законодавства, що стосуються можливого порушення прав третіх осіб (перевірка на новизну).

Наша фірма пропонує гнучкий підхід до проведення пошуків з урахуванням часових, фінансових та інших переваг клієнтів. Зокрема, нашим клієнтам доступні такі варіанти пошуків:

  • офіційний пошук (здійснюється Патентним відомством на основі даних, опублікованих і представлених в офіційних джерелах інформації);
  • пошук (проводиться нами самостійно на основі даних, які містяться в різних доступних нашій фірмі інформаційних джерелах, в яких в повному обсязі представлені актуалізовані дані як щодо заявок на реєстрацію, так і щодо реєстрацій торговельних марок);
  • пошук за власником знака (дозволяє виявити всі заявки і реєстрації на ім'я конкретної компанії);
  • пошук за фірмовими найменуваннями.

Територія пошуків, які здійснюють патентні повірені нашої фірми, не обмежується кордонами України. Ці послуги можуть бути також надані в інших країнах залежно від планів клієнта щодо виходу на закордонні ринки.