У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Захист прав та боротьба з контрафактною продукцією

Розповсюдження контрафактної продукції негативно впливає на репутацію правовласників, а також наражає на небезпеку споживачів такої продукції. Фірма «Городисський та Партнери» протягом багатьох років допомагає клієнтам успішно захищати права інтелектуальної власності (ІВ) та припиняти виробництво і розповсюдження контрафактної продукції. Ми пропонуємо комплексні методи боротьби з контрафактом, зокрема:

  • внесення об'єктів ІВ до Митного реєстру об'єктів інтелектуальної власності;
  • моніторинг і виявлення контрафактної продукції;
  • участь в оперативних заходах та рейдах;
  • підготовку та надсилання претензійних і попереджувальних листів порушникам;
  • підготовку та надсилання заяв про незаконне використання об'єктів ІВ у митні органи та органи поліції з метою притягнення порушників до адміністративної або кримінальної відповідальності;
  • підготовку та направлення позовних заяв до судів з метою стягнення збитків і компенсацій за порушення виключних прав.

Юристи і патентні повірені «Городисський та Партнери» пропонують реальні й ефективні заходи впливу на реалізацію контрафактної продукції не тільки на внутрішньому ринку, а й у мережі Інтернет.

Фахівці фірми «Городисський та Партнери» регулярно беруть участь у національних та транс-національних симпозіумах і конференціях, що проводяться митними та правоохоронними органами, а також тісно співпрацюють з українськими та міжнародними митними і правоохоронними органами з питань захисту прав інтелектуальної власності та припинення розповсюдження контрафактної продукції.