У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Висновки про порушення патентів

Висновок про наявність або відсутність порушення патентів може знадобитися як компаніям, які одержали претензії про незаконне використання ними чужих запатентованих винаходів, так і правовласникам, які цінують свою інтелектуальну власність, для планування дій проти порушника. Наявність такого висновку може допомогти як захиститися від необґрунтованих претензій, так і вчасно встановити факт порушення своїх прав і завчасно підготуватися до їхнього захисту.

У багатьох випадках, пов'язаних з передбачуваним порушенням патентів, єдиним доступним об'єктом дослідження є наявний на ринку продукт, який потрібно законно придбати та провести його дослідження, що супроводжується, наприклад, повним розбиранням виробу та дослідженням усіх його складових частин або виконанням фізико-хімічного аналізу речовини. У забезпеченні якості виконання такого дослідження велику роль відіграє наявність у фахівця, який його виконує, відповідної технічної або наукової освіти, досвіду та спеціальних знань, які нададуть можливість безпомилково розібратися в конструкції такого об'єкта, а у випадку, коли технічні рішення в досліджуваному об'єкті належать до декількох галузей техніки одночасно, - необхідні знання та досвід декількох фахівців у різних галузях техніки. Кожний фахівець, який готує висновок, повинен мати досвід застосування теорії еквівалентів для того, щоб зроблений ним висновок про наявність або відсутність порушення патентів був повністю обґрунтований.

Будь-який висновок має бути підготовлений з урахуванням його можливого використання в спорах про захист прав, що означає його ретельний повторну перевірку патентними повіреними та фахівцями іншої сторони, метою якого буде спростування будь-яких небажаних для них висновків. Таким чином, підготовка якісного і надійного висновку про порушення патенту вимагає винятково високої кваліфікації фахівця в галузі техніки, до якої належить запатентоване рішення, досвіду підготовки висновків у цій галузі, а також застосування об'єктивної та логічно виваженої методики підготовки висновку.