У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Телекомунікації та зв’язок

Ринок телекомунікацій останнім часом активно розвивається. Пов'язано це, перш за все, з активним впровадженням нових технологій і зміною структури послуг, що надаються. З'являються нові оператори зв'язку, проекти мереж, споруди зв'язку, спрямовані на надання послуг зв'язку, передачі даних і голосової інформації. Простежується перехід до нових видів телекомунікацій, зокрема до мульти-сервісних транспортних мереж, широкосмугового Інтернет-доступу, технологій мобільного зв'язку «четвертого покоління». При цьому основними сегментами телеком-ринку є послуги телефонного та мобільного зв'язку, супутникового і кабельного телебачення, а також передача даних через мережу Інтернет.

Юристи фірми «Городисський та Партнери» мають великий досвід у сфері телекомунікаційного права. Ми надаємо повний комплекс послуг для учасників телеком-галузі, включаючи консультації із загальних регуляторних питань, ліцензування, правил надання послуг зв'язку, та інших питань.

Крім того, ми допомагаємо перевіряти, розробляти та координувати договори на абонентське обслуговування, агентські та операторські договори, угоди про розміщення обладнання та інші угоди.