У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Сорти рослин

Сорти рослин є унікальними і нетрадиційними об'єктами інтелектуальної власності. Це біологічні об'єкти, які відрізняються від інших подібних об'єктів генетичними ознаками й отримані внаслідок селекції – цілеспрямованого відбору, проведеного людиною.

Сорти рослин необхідно реєструвати у встановленому порядку, за умови, що такі результати інтелектуальної діяльності відповідають вимогам, які до них висуваються. Зокрема, сорти рослин мають бути: (а) новими, (б) однорідними, (в) відмітними і (г) стабільними.

Патентні повірені і юристи фірми надають кваліфіковані послуги клієнтам з оцінки основних критеріїв охороноздатності сортів рослин, а також готують необхідні документи при оформленні прав на сорти рослин, і ведуть діловодство за заявками на отримання відповідних патентів в Україні і за кордоном. Крім того, забезпечують необхідну юридичну підтримку при ліцензуванні й іншому обігу прав клієнтів на сорти рослин, а також надають кваліфіковану юридичну допомогу клієнтам при виникненні будь-яких спорів, пов'язаних із сортами рослин.