У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Реклама і медіа

Галузь медіа і комунікацій є однією з найпривабливіших для інвестицій. Сьогодні найбільш популярними сегментами медіа-ринку є мобільні додатки, соціальні сервіси, відеоігри та мультимедіа. Окремої уваги заслуговують мережеві платформи з використанням контенту, виробленого споживачами (user-generated content), і власного «завантажуваного» медіа-контенту (блоги, профілі в соціальних мережах тощо).

Традиційні засоби масової інформації (ЗМІ), зокрема періодичні друковані видання, телеканали, радіоканали та інші, також активно розвиваються. З розвитком медіа-бізнесу дедалі більшої актуальності набувають нові рекламні інструменти, які реалізуються в мережі Інтернет (реклама в блогах, банери, тематична реклама), за допомогою мобільного зв'язку (SMS-реклама), в комп'ютерних іграх (казуальна реклама), у фільмах і відеороликах (прихована реклама і «product placement»), у внутрішніх приміщеннях і зовнішніх спорудах (реклама на рідкокристалічних дисплеях). Інші форми реклами також привертають увагу споживачів.

Юристи фірми «Городисський та Партнери» мають широку практику консультування національних та іноземних клієнтів з питань дотримання вимог законодавства про ЗМІ і рекламу, захист інформації та приватного життя громадян, про охорону зображень громадян і захист їхньої честі, гідності та ділової репутації. Ми розробляємо, аналізуємо і погоджуємо договори про надання рекламних послуг та агентські угоди, договори з авторами сценаріїв, музики і режисерами, угоди з журналістами і фотографами, а також готуємо інші документи, необхідні для роботи медіа-ресурсів і рекламних агентств.