У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Правова експертиза і аудит

При придбанні активів будь-якої компанії або цілого бізнесу потенційному інвестору необхідно, насамперед, зібрати повну та достовірну інформацію про становище компанії, яка продається на ринку, її фінансовий стан, виробничі потужності, майнові портфелі, істотну частку в яких можуть займати об'єкти інтелектуальної власності (ІВ), що в деяких випадках становлять найбільшу цінність для інвестицій.

Подібні відомості можуть також знадобитися під час створення учасниками ділового обігу спільного підприємства або при реорганізації/реструктуризації бізнесу. Одним із найпоширеніших способів одержання інформації про стан і якість об'єктів ІВ компанії, яка є ймовірним об'єктом інвестування або учасником комерційної/корпоративної угоди, є проведення правової експертизи або аудиту прав ІВ.

Проведення угод зі злиття та поглинання підприємств, придбання та продажу бізнесу, інвестування в майнові комплекси, створення спільного підприємства, реорганізації/реструктуризації компанії потребує ретельного юридичного аналізу відповідних нематеріальних активів з метою виявлення можливих ризиків невиконання зобов'язань, визнання угод недійсними, накладення арешту або стягнення на майнові (виключні) права, притягнення до відповідальності, втрати прав тощо. Тому правова експертиза або аудит прав ІВ може мати вирішальне значення при ухваленні рішення про необхідність здійснення тієї чи іншої угоди.

Юристи фірми «Городисський та Партнери» і податкові фахівці допоможуть провести комплексне юридичне дослідження або аудит об'єктів/прав ІВ з метою встановлення ефективності придбання або продажу об'єктів ІВ, ідентифікації потенційних ризиків, пов'язаних з передачею таких об'єктів, а також захисту бізнесу в цілому, з урахуванням об’єму інвестицій у нематеріальні активи (ІВ). Наші фахівці проконсультують і підготують звіт про об'єктивний стан і стійкість досліджуваних об'єктів/прав ІВ для прийняття остаточного бізнес-рішення щодо планованої угоди.