У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Моніторинг торговельних марок

Наші патентні повірені кваліфіковано надають послуги з проведення регулярних моніторингів зареєстрованих торговельних марок в Україні та в зарубіжних країнах з метою виявлення спроб реєстрації третіми особами цих або схожих з ними торговельних марок. Ці моніторинги дозволяють виявляти нові заявки на торговельні марки, що подаються на реєстрацію третіми особами і публікуються в офіційних реєстрах патентних відомств.

Ця послуга є особливо актуальною в багатьох зарубіжних країнах, де експертиза торговельних марок на виявлення більш ранніх прав третіх осіб не проводиться й відповідні відмови з боку патентних відомств не виносяться, зокрема Відомством з інтелектуальної власності Європейського Союзу. Відповідно до встановленої процедури перед реєстрацією таких знаків здійснюється їхня публікація в офіційному бюлетені Відомства ЄС для того, щоб зацікавлені особи могли оскаржити ймовірну реєстрацію. Таким чином, єдиною можливістю не допустити реєстрацію ваших торговельних марок або схожих з ними до ступеня змішування третіми особами є подача відповідних заперечень, при цьому виявлення таких нових торговельних марок можливе лише у випадку проведення відповідного моніторингу. При цьому виявлення нових торговельних марок можливе лише у випадку проведення відповідного моніторингу.

При виявленні в результаті моніторингу фактів публікації нових торговельних марок третіх осіб можливе оскарження таких торговельних марок згідно зі встановленою процедурою, а підставою для оскарження можуть бути, наприклад, більш ранні права на торговельну марку або більш раннє використання комерційного найменування, схожого з торговельною маркою.