У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Інтернет та електронна торгівля

Інвестиції в інтернет-проекти і електронну торгівлю зараз є одними з найбільш привабливих і перспективних капіталовкладень. Щорічно інформаційно-телекомунікаційна мережа Інтернет акумулює множину різних веб-сервісів, торговельних майданчиків і магазинів, а також електронних аукціонів. При цьому в подібних проектах беруть участь як національні, так і міжнародні компанії, зацікавлені в розвитку бізнесу за допомогою мережі Інтернет.

Фахівці фірми «Городисський та Партнери» допомагають українським та іноземним Інтернет-компаніям у вирішенні будь-яких юридичних завдань, пов'язаних з веденням бізнесу в мережі Інтернет і електронною торгівлею. Ми надаємо послуги з правової експертизи та розробки документів/угод, які супроводжують веб-сайти і онлайн сервіси, зокрема публічних оферт, користувацьких угод, правил користування Інтернет-сервісами, ліцензійних угод, повідомлень про обмеження відповідальності, повідомлень про захист інформації і забезпечення конфіденційності.

Ми регулярно консультуємо наших клієнтів з усього спектру питань у сфері захисту персональних даних і ділової репутації в мережі Інтернет, а також аналізуємо документи і договори, які регламентують відносини між учасниками ділового обігу у сфері електронної комерції з урахуванням положень законодавства про національну платіжну систему. Крім того, юристи і патентні повірені фірми «Городисський та Партнери» надають необхідний юридичний супровід угод з купівлі-продажу Інтернет-проектів, починаючи з правового аудиту активів, які продаються, і закінчуючи укладанням відповідної угоди.