У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Інформаційні технології, захист інформації та персональних даних

Юристи і патентні повірені фірми «Городисський та Партнери» мають великий досвід консультування національних та іноземних клієнтів у сфері інформаційних технологій (ІТ), захисту інформації, захисту персональних даних і в суміжних галузях права. Зокрема, ми надаємо юридичний супровід з усього спектру питань, пов'язаних зі створенням, ліцензуванням, дистрибуцією та захистом прав на програмне забезпечення і бази даних, передачею та захистом інформації, та інформаційною безпекою. Крім того, ми розробляємо, аналізуємо і погоджуємо аутсорсингові угоди, а також консультуємо з різних аспектів щодо моделей аутсорсингу.

Окрему увагу фахівці фірми «Городисський та Партнери» приділяють різним аспектам захисту персональних даних, що передбачає проведення цілого комплексу заходів, зокрема правового, організаційного та технічного характеру, з метою захисту таких даних від незаконного втручання, копіювання, поширення, знищення та інших дій. Ми надаємо юридичний супровід операцій в зв'язку з використанням, обробкою, зберіганням і передачею (зокрема транскордонною) персональних даних. Також, ми проводимо юридичну перевірку стану захисту персональних даних в компанії і готуємо необхідний пакет документів для найбільш ефективного захисту персональних даних. Крім того, ми допоможемо підготувати і надіслати відповідне повідомлення про обробку персональних даних Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.

Водночас, ми уважно стежимо за розвитком тенденцій в галузі ІТ і консультуємо національних та іноземних клієнтів із різних аспектів цієї галузі.