У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 

Авторські й суміжні права

До об'єктів інтелектуальної власності (ІВ), крім промислової власності, належать твори літератури, науки і мистецтва, що охороняються авторськими й суміжними правами. Як тільки той чи інший твір, зокрема текст, фотографія, музика, графіка, дизайн, креслення, макет, фонограма, теле-, радіопередача, комп'ютерна програма, база даних, починає відтворюватися, поширюватися, публічно показуватися або виконуватися, транслюватися, перероблятися, розміщуватися в мережі Інтернет, або з допомогою іншого способу вводитися в цивільний обіг, застосовується законодавство про авторські та суміжні права. На об'єкти авторських і суміжних прав, як і на об'єкти промислової власності, визнаються права ІВ, проте ці об'єкти мають особливий правовий режим.

Юристи фірми «Городисський та Партнери» мають великий досвід у сфері охорони та захисту авторського і суміжних прав. Ми надаємо повний спектр послуг з питань створення, використання, передачі й захисту авторського і суміжних прав на будь-які об'єкти літератури, науки та мистецтва. Зокрема, ми консультуємо клієнтів з питань належності та «руху» виключних прав у рамках цивільних і трудових відносин, особистих (немайнових) прав, виплати винагороди авторам і виконавцям, вільного використання творів авторського і суміжних прав, ліцензування й передачі прав на об'єкти авторського і суміжних прав, незаконного використання об'єктів авторського і суміжних прав (зокрема в мережі Інтернет), відповідальності інформаційних посередників (операторів зв'язку, адміністраторів веб-сайтів, провайдерів хостингу), технічних засобів захисту авторського і суміжних прав.

Наші юристи надають повний комплекс заходів судового та позасудового характеру, спрямованих на захист авторського і суміжних прав, включаючи:

  • підготовку та надсилання претензійних і попереджувальних листів передбачуваним порушникам;
  • підготовку та подання позовних заяв у компетентні суди;
  • підготовку та надсилання заяв про незаконне використання об'єктів авторських і суміжних прав у правоохоронні органі з метою притягнення передбачуваних порушників до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Ми допомагаємо нашим клієнтам блокувати нелегальний відео-контент в мережі Інтернет. Водночас ми допомагаємо інформаційним посередникам уникнути притягнення до відповідальності у випадках необґрунтованих претензій з боку третіх осіб.

Фахівці фірми «Городисcький та Партнери» пропонують національним та іноземним клієнтам унікальні механізми фіксації (закріплення) авторських і суміжних прав на твори літератури, науки і мистецтва. Також ми здійснюємо реєстрацію комп'ютерних програм і баз даних шляхом депонування вихідних текстів програмного забезпечення і структур баз даних у відповідних органах. Крім того, ми забезпечуємо внесення об'єктів авторського права у Митний реєстр об'єктів інтелектуальної власності з метою найбільш ефективного захисту.