У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 (44) 501-18-71
office@gorodissky.ua
www.gorodissky.ua
Меню
x
 
Версія для друку

Уряд України вирішив з метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади створити Міністерство аграрної політики та продовольства шляхом відміни свого рішення

13 Січня 2021
Уряд України вирішив з метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади створити Міністерство аграрної політики та продовольства шляхом відміни свого рішення від 2 вересня 2019 р. «Про реорганізацію Міністерства аграрної політики та продовольства шляхом приєднання до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства».

Чіткого визначення введення в дію цього рішення і, відповідно, початку виконання функцій Мінагрополітики не надано, хоча це важливо, наприклад, відносно подання заявок та інших документів щодо реєстрації прав інтелектуальної власності на сорти рослин, змісту довіреностей представників та ін.

Відповідною постановою КМУ від 28.12.2020 № 1344 доручено Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Міністерству аграрної політики та продовольства у місячний термін підготувати і внести до КМУ пропозиції щодо внесення змін до актів, що випливають з цієї постанови. Таким чином,  мінімум протягом місяця створене Мінагрополітики юридично не матиме можливості виконувати свої функції.

Як пояснюють у КМУ, на цей час функції Мінагрополітики буде виконувати Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Нагадаємо, що ще до прийняття рішення про відновлення Мінагрополітики, а саме 17 грудня 2020 року, Верховною Радою було призначено пана Романа Лещенко міністром аграрної політики та продовольства.
Поділитися:
Повернутися назад