У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 (44) 501-18-71
office@gorodissky.ua
www.gorodissky.ua
Меню
x
 
Версія для друку

Дві новини від Euroseeds * (загальноєвропейська організація, що представляє весь європейський насіннєвий сектор)

2 Листопада 2020
Дві новини від Euroseeds * (загальноєвропейська організація, що представляє весь європейський насіннєвий сектор)

Віртуальний конгрес Euroseeds
11-13 жовтня 2020 р. відбувся 1-й повноцінний віртуальний конгрес «European Seeds», за участі понад 400 представників.
Було представлено та обговорено багато пріоритетних тем для насіннєвого сектору  Європи.
Програма Євросоюзу «Зелений курс» та його стратегії «Від фермерського господарства до столу» та «Збереження Біорізноманіття»: чи можуть селекція рослин та насіннєві інновації принести користь? (“The EU Green Deal and its Farm-2-Fork and Biodiversity strategies: can plant breeding and seed innovation deliver?”) була спільною темою, яка об’єднала різні дискусії.
Обговорення на тему інтелектуальної власності стосувалося тонкого балансу між необхідністю стимулювання інвестицій та захистом доступу. Зокрема, Франсіско Гарсія-Валеро (Francisco Garcia-Valero), Управління ЄС з питань інтелектуальної власності (EUIPO), послався на майбутнє дослідження, яке оцінить економічний та стійкий вплив прав селекціонерів рослин в ЄС.

Інші основні теми були зосереджені на можливостях та обмеженнях використання новітніх методів селекції рослин, подальшому розвитку органічного землеробства, постійній оцінці законодавства ЄС щодо торгівлі насінням, світових тенденціях у сільському господарстві та виробництві продуктів харчування.

«Нобелівський світ» визнає величезний потенціал геному
Euroseeds вітає двох учених Дженніфер Дудну (Jennifer Doudna) та Еммануеля Шарпентьє (Emmanuelle Charpentier), винахідників інструменту редагування геному Crispr-Cas, які отримали Нобелівську премію з хімії 2020 року.

З того часу, як Шарпентьє та Дудна відкрили генетичні ножиці CRISPR у 2012 році, їх використання буквально вибухнуло. Вони вже сприяли багатьом важливим відкриттям у фундаментальних дослідженнях, і дослідники рослин вже змогли одержати перші культури, які краще протистоять кліматичним загрозам, а також новим шкідникам та хворобам.

"Наш майбутній світ і, зокрема, наше сільське господарство покладаються на ці важливі наукові відкриття, щоб застосувати їх для пом'якшення наслідків зміни клімату та стійкого збереження продовольчої безпеки", - сказав Гарліх фон Ессен (Garlich von Essen), генеральний секретар Euroseeds.


* - компанія Городисський та партнери - асоційований член Насіннєвої асоціації України, яка, у свою чергу, є національним членом Euroseeds від України.
Повернутися назад