У цьому браузері сайт може відображатися некоректно. Рекомендуємо Вам встановити сучасніший браузер.

Chrome Safari Firefox Opera IE  
«ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ»
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ / ТМТ
office@gorodissky.ua Ua Ru En
+380 44 233 06 33
office.gorodissky@gmail.com
www.gorodissky.ua
Меню
x
 
Версія для друку

Угода користувача

 • УГОДА КОРИСТУВАЧА від 27.11.2019

  Версія 1.0 від 27.11.2019

  УГОДА КОРИСТУВАЧА

  Ця Угода користувача (далі - «Угода») регламентує відносини між Товариством з обмеженою відповідальністю «Юридична фірма «Городисський та Партнери», юридичною особою, яка існує за законодавством України і зареєстрована за адресою: Україна, 01135, м. Київ, вул. Чорновола В’ячеслава, будинок 25 літ. А, гр. прим. № 227 (далі - «Фірма»), і будь-якою особою (далі - «Користувач»), яка відвідує (використовує) сайт в мережі Інтернет за адресою: https://gorodissky.ua (далі - «Сайт»).

  Використовуючи Сайт будь-яким способом, Користувач тим самим приймає нижчевикладені умови цієї Угоди в повному об'ємі, приєднується до цієї Угоди і бере на себе всі описані нижче обов'язки і ризики.

  ВИ Є КОРИСТУВАЧЕМ І ЗОБОВ'ЯЗАНІ ОЗНАЙОМИТИСЯ З ЦІЄЮ УГОДОЮ ДО ПОЧАТКУ РОБОТИ З САЙТОМ. ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З ЦІЄЮ УГОДОЮ, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ САЙТ.

  1. Загальні положення

  1.1. Фірма є власником Сайту і адміністратором доменного імені gorodissky.ua. За цією Угодою Фірма надає доступ до Сайту, а Користувач зобов'язується використовувати Сайт належним чином в межах, встановлених цією Угодою.

  1.2. Основне призначення Сайту полягає в інформуванні широкого кола Користувачів про діяльність Фірми, а також забезпеченні комунікації між Користувачами і Фірмою за допомогою веб-форм («Форми зворотного зв'язку») і поштових розсилок. Дані про Фірму можуть оновлюватися час від часу без публікації попереджень.

  1.3. Сайт не містить публічних оферт на надання Фірмою юридичних, патентних або інших послуг.

  1.4. Інформація, розміщена на Сайті, не є юридичною, фінансовою, податковою, аудиторською або іншою консультацією і носить виключно довідковий характер. Фірма не несе відповідальності за використання даної інформації Користувачем. Перед здійсненням яких-небудь дій або відмовою (утриманням) від здійснення яких-небудь дій, основаних на інформації, що міститься на Сайті, необхідно звернутися за консультацією до відповідного фахівця Фірми.

  1.5. Сайт містить (може містити) дані про Фірму, афілійованих осіб і ділових партнерів Фірми. Фірма докладає всіх зусиль для забезпечення актуальності цієї інформації. Проте, Користувачеві рекомендується самостійно звертатися до вказаних офісів/осіб для уточнення питань про їх діяльність, використовуючи наведені на Сайті контактні дані.

  1.6. Зміна умов цієї Угоди Фірмою допускається в односторонньому порядку без окремого повідомлення Користувача. На Сайті завжди опублікована діюча версія Угоди. Користувач зобов'язаний час від часу перевіряти актуальні умови Угоди.

  1.7. Ця Угоди складена українською, російською і англійською мовами. При виникненні розбіжностей між українським, російським і англійським текстами, текст українською мовою має пріоритетну силу.

  2. Права інтелектуальної власності

  2.1. Фірма є власником виняткових прав або прав використання відносно Сайту загалом, а також всіх розміщених на ньому результатів інтелектуальної діяльності, серед іншого, текстів, фотографій, схем, графічних малюнків, інших зображень, програм для ЕОМ, включаючи вихідні тексти і об'єктні коди, відео-, аудіозаписів, інших об'єктів авторського права, баз даних, торговельних марок знаків і знаків обслуговування, а так само компонування і розташування перерахованих вище об'єктів на сторінках Сайту, дизайну Сайту, в тому числі його зовнішнього вигляду, підбору колірної палітри, структури і шрифтів (далі спільно - «Контент»).

  2.2. Користувач зобов'язаний дотримуватися прав Фірми на Контент і утримуватися від будь-яких дій, які прямо або опосередковано можуть привести до порушення прав Фірми на Контент або сприяти здійсненню такого порушення третьою особою.

  3. Використання Сайту

  3.1. Фірма надає Користувачеві невиключне безоплатне право на використання Контенту на території всього світу наступними способами:

  — здійснювати доступ до Контенту і ознайомлюватися з ним шляхом запуску Сайту у вікні браузера протягом інтернет-сесії Користувача;

  — записувати сторінки Сайту або їх фрагменти на машинний носій інформації (наприклад, жорсткий диск або флеш-накопичувач) або розпечатувати їх на паперовому носії з метою використання за основним призначенням Сайту (п. 1.2 Угоди) за умови одночасного дотримання Користувачем всіх наступних обмежень: (i) забороняється здійснювати поширення копій (роздруківок) сторінок Сайтів або їх фрагментів, а так само багаторазове копіювання (розпечатування) сторінок Сайтів, невиправдане вказаною вище метою їх використання; (ii) забороняється видаляти, змінювати або приховувати знаки охорони інтелектуальних прав або повідомлення про інтелектуальні права; (iii) забороняється записувати (розпечатувати) сторінки Сайту або їх фрагменти, якщо вони містять повідомлення про заборону подібних дій або програмні засоби, які перешкоджають подібним діям; (iv) забороняється вносити зміни або доповнення в Контент;

  — цитувати Контент в об'ємі, виправданому правомірною метою цитування, за умови, що Сайт буде вказаний як джерело цитати (шляхом проставлення гіперпосилання).

  3.2. Користувач не уповноважений надавати субліцензії на права, вказані в п. 3.1 Угоди.

  3.3. Права, передбачені в п. 3.1 Угоди, надаються Користувачеві за умови, що він дотримується всіх положень цієї Угоди. У разі порушення будь-якого з цих положень права Користувача на використання Сайту вважаються припиненими автоматично (без спеціального повідомлення з боку Фірми) з моменту подібного порушення.

  3.4. Фірма має право на свій розсуд припиняти або обмежувати доступ до Сайту окремих Користувачів або груп Користувачів без вказування причин.

  3.5. Користувачеві забороняється:

  — відтворення Контенту в періодичному друкарському виданні і подальше поширення примірників цього видання, повідомлення Контенту в ефір або по кабелю і доведення його до загального відома без попередньої згоди Фірми;

  — доступ до налаштувань Сайту, які не призначені для всіх Користувачів або неавторизованих Користувачів;

  — використання логінів і паролів інших Користувачів і здійснення інших дій, спрямованих на те, щоб видати себе за іншого Користувача;

  — використання Контенту будь-якими способами, не перерахованими в п. 3.1 Угоди, включаючи, але не обмежуючись, переробку, декомпіляцію і включення в складові твори;

  — створення фішингових веб-ресурсів, а так само будь-яких інших веб-ресурсів, схожих до ступеня змішування з Сайтом або Контентом;

  — будь-які дії з вихідним кодом Сайту;

  — обхід навігаційної системи Сайту і здійснення дій, спрямованих на те, щоб спричинити некоректне функціонування Сайту, сповільнення або ускладнення його роботи, штучне збільшення навантаження на сервери і канали зв'язку;

  — обхід антивірусів, файєрволів і інших засобів захисту, якими забезпечений Сайт і його хостинг;

  — пошук і використання уразливості Сайту;

  — здійснення доступу до Сайту з використанням веб-ботів, крім офіційних пошукових роботів, що належать до пошукових систем;

  — використання Форм зворотного зв'язку не за призначенням, встановленим Фірмою;

  — надсилання через Форми зворотного зв'язку шкідливих програмних засобів, реклами, спаму або шахрайських повідомлень;

  — відстеження дій інших Користувачів Сайту і встановлення їх особистості;

  — здійснення будь-яких дій, які суперечать законодавству України і (або) держави, в якій знаходиться Користувач;

  — підбурення інших осіб до здійснення вказаних вище дій;

  — здійснення інших дій, заборонених умовами цієї Угоди.

  4. Форми зворотного зв'язку

  4.1. Фірма може розміщувати на Сайт Форми зворотного зв'язку для подачі заявок на вакантні посади, оформлення підписки на інформаційні і маркетингові розсилки, зв'язки зі співробітниками Фірми і надсилання інших повідомлень (далі спільно - «Повідомлення»).

  4.2. У деяких Формах зворотного зв'язку може бути поле для вказування організації, яку представляє Користувач. Якщо це поле заповнене, Фірма розглядає Користувача як уповноваженого представника вказаної організації. У всіх інших випадках Користувач надсилає Повідомлення від свого власного імені і виключно у власних інтересах.

  4.3. Сообщения, несоответствующие назначению Формы обратной связи (указывается в заголовке), могут быть удалены без рассмотрения.

  4.4. На Сайті може бути розміщена Форма зворотного зв'язку зі співробітниками Фірми. Користувач повинен враховувати, що Повідомлення, адресовані конкретному співробітнику, можуть бути доступні і іншим співробітникам (наприклад, асистентам або співробітникам, що відповідають за обробку кореспонденції). У зв'язку з цим Користувачеві потрібно утриматися від направлення Повідомлень особистого характеру або суворо конфіденційних матеріалів, які не призначені для розкриття будь-кому, крім безпосереднього адресата.

  4.5. Форми зворотного зв'язку не призначені для направлення будь-яких матеріалів, що містять таємницю, яка охороняється законом (адвокатську таємницю, таємницю слідства, банківську таємницю і т. д.).

  4.6. Клієнти, підрядчики і інші контрагенти Фірми не повинні використовувати Форми зворотного зв'язку для ведення переписки в ході роботи за укладеними з Фірмою договорами.

  5. Розсилки

  5.1. На Сайті може бути реалізована функція інформаційних і маркетингових розсилок. Власником поширюваної інформації є Фірма. При необхідності будь-які зацікавлені особи можуть керуватися інформацією про найменування, місцезнаходження і адресу, а також адресу електронної пошти Фірми, наведеною в цій Угоді.

  5.2. Користувачі мають можливість в будь-який час змінити умови підписки і відписатися у відповідних розділах Сайту. Фірма має право на свій розсуд відмінити підписку будь-якого Користувача або відмовити йому в оформленні підписки без пояснення причин. Фірма не має права в односторонньому порядку змінювати умови розсилки в частині тематики повідомлень, які надсилаються.

  5.3. При оформленні підписки забороняється використовувати адресу електронної пошти, що не належить Користувачеві.

  6. Особистий кабінет

  6.1. На Сайті може підтримуватися розділ з обмеженим доступом, призначений для клієнтів Фірми (далі - «Особистий кабінет»). Для доступу в Особистий кабінет Користувачеві необхідно пройти процедури реєстрації і аутентифікації.

  6.2. Процедура реєстрації виконується один раз і полягає в створенні унікальних логіна і пароля для Користувача - клієнта Фірми. Логін і пароль надаються за домовленістю з Фірмою. Фірма може вводити правила по періодичній заміні логінів і паролів з метою безпеки.

  6.3. Процедура аутентифікації виконується кожний раз, коли Користувач має намір скористатися Особистим кабінетом. Вона полягає в тому, що Користувач вводить присвоєні йому логін і пароль в поля веб-форми, відомості про що передаються в Фірму після натиснення на відповідну кнопку веб-форми. З цього моменту Користувач визнається уповноваженим представником клієнта Фірми і всі дії на Сайті здійснює від імені вказаного клієнта аж до моменту виходу з Особистого кабінету.

  6.4. Користувач - клієнт Фірми не має право робити знімки екрана, а також зберігати або розпечатувати сторінки Особистого кабінету, якщо тільки подібні функції не передбачені на відповідних сторінках.

  7. Зовнішні посилання

  7.1. Сайт може містити посилання на веб-ресурси третіх осіб. Фірма робить все можливе для виключення будь-яких посилань на ненадійні, шахрайські і інші подібні веб-ресурси. Проте, їх робота не регламентується цією Угодою. Фірма не несе відповідальності за зміст веб-ресурсів третіх осіб і особливості їх функціонування, в тому числі за можливу шкоду, заподіяну Користувачам на вказаних веб-ресурсах.

  8. Відсутність гарантій

  8.1. ДОСТУП ДО САЙТУ НАДАЄТЬСЯ КОРИСТУВАЧЕВІ НА УМОВАХ «ЯК Є». ФІРМА ДАНИМ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ ВІДНОСНО КОНТЕНТУ І САЙТУ. СЕРЕД ІНШОГО, ФІРМА НЕ ГАРАНТУЄ КОРИСТУВАЧЕВІ, ЩО: (i) Сайт не містить програмних помилок, буде працювати без перебоїв, є сумісним з пристроями Користувача і буде коректно відображатися на таких пристроях; (ii) Сайт і його окремі сторінки будуть постійно доступні для Користувача; (iii) Сайт містить повні, вичерпні, точні, безпомилкові і відповідні для потреб Користувача дані про Фірму і її діяльність і довідкові, новинні і аналітичні матеріали з юридичним і інших питань; (iv) при розпечатуванні або записуванні на машинний носій сторінки Сайту будуть виглядати так само, як вони виглядають в режимі онлайн; (v) Сайт не містить інформації, доступ до якої заборонений або обмежений в країні місця знаходження Користувача; і (vi) Сайт не містить інформації, яка, на думку Користувача, може бути некоректною або образливою.

  8.2. При використанні Сайту Користувач зобов'язаний покладатися на його власні антивіруси, файєрволи і інші засоби інформаційної безпеки. Фірма докладає всіх можливих зусиль для забезпечення захисту Сайту від хакерських атак, кібер-злочинів і інших шкідливих і небезпечних для Користувача дій сторонніх осіб. Проте, Фірма відмовляється від гарантій того, що треті особи не зможуть протиправно використовувати Сайт і його Контент для спричинення шкоди Користувачеві.

  9. Обмеження відповідальності

  9.1. Фірма не несе відповідальності за будь-яке порушення зобов'язань за Угодою і за виникнення у Користувача збитків в результаті використання Сайту, крім випадків наявності наміру у Фірми. Фірма не несе відповідальності за спричинення Користувачеві будь-якої іншої шкоди, якщо тільки він не заподіяний з вини Фірми.

  9.2. Користувач несе відповідальність за порушення цієї угоди, а так само інтелектуальних і інших прав фірми в повному обсязі згідно з нормами застосовного законодавства (п. 11 Угоди), а також нормами законодавства, яке діє в місці знаходження користувача (якщо дії користувача утворюють склад злочину або іншого правопорушення згідно з законодавством цієї держави).

  10. Конфіденційність

  10.1. Логін і пароль Користувача (для входу в Особистий кабінет) є конфіденційною інформацією. Користувач не має права розголошувати логіни і паролі третім особам, а також використовувати і зберігати їх таким чином, що третя особа може отримати до них доступ.

  10.2. Персональні дані Користувача є конфіденційною інформацією і обробляються відповідно до Політики ТОВ «Юридична фірма «Городисський та Партнери» відносно обробки персональних даних на Інтернет-сайті.

  10.3. Повідомлення, відправлені через Форму зворотного зв'язку, є конфіденційною інформацією і не підлягають розголошенню Фірмою, за винятком наступних випадків: (i) Користувач, що направив Повідомлення, сам в письмовій формі попросив про розкриття Повідомлення третій особі або його оприлюднення; (ii) Повідомлення підлягає розкриттю за вказівкою компетентного суду, правомірною вимогою правоохоронних і інших органів державної влади, а так само внаслідок норм застосовного законодавства (п. 11 Угоди); (iii) Доступ до Повідомлення надається підрядчикам Фірми, що здійснюють технічну підтримку і обслуговування Сайту і інформаційних систем Фірми за умови, що з ними укладена угода про конфіденційність, яка поширюється на Повідомлення; (iv) Повідомлення містять відомості про здійснені злочини або злочини, які готуються, або адміністративні правопорушення або їх ознаки.

  10.4. Використання файлів cookie Фірма ніколи не збирає персональні дані в таємниці від Користувачів. На Сайті можуть застосовуватися сервіси ведення статистики відвідувань, визначення рівня зацікавленості відвідувачів і інші подібні інструменти, які збирають і аналізують тільки знеособлену інформацію (не персональні дані). Сайт може в автоматичному режимі зберігати на комп'ютери Користувачів cookie-файли (невеликі текстові файли технічного характеру), які не містять персональних даних і не використовуються для встановлення особистості Користувача. Якщо Користувач не бажає зберігати вказані файли на свій комп'ютер, він може в будь-який час змінити налаштування браузера і видалити вже збережені файли з використанням стандартного функціонала браузера.

  11. Застосовне законодавство і вирішення суперечок

  11.1. Ця Угода і всі взаємовідносини Сторін в зв'язку з використанням Сайту регламентуються законодавством України.

  11.2. Всі спори, які витікають з цієї Угоди або пов'язані з використанням Сайту, підлягають вирішенню в судовому порядку по місцю знаходження Фірми.

  12. Зворотний зв'язок

  12.1. Звертання з питань, пов'язаних з роботою Сайту, і заяви про порушення авторських і (або) суміжних прав потрібно надсилати електронною поштою: office@gorodissky.ua або поштовою адресою: Україна, 01135, м. Київ, вул. Чорновола В’ячеслава, будинок 25 літ. А, гр. прим. № 227.

  ПОЛІТИКА ТОВ ЮРИДИЧНА ФІРМА «ГОРОДИССЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ» ВІДНОСНО ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ НА ІНТЕРНЕТ-САЙТАХ